Partneři
Kotva
Ze života školy
Nepřehlédněte
PLATBY ŠKOLNÍ DRUŽINY POZASTAVENY DO ODVOLÁNÍ
14.12.2020

Žádáme zákonné zástupce, aby nezasílali platby za ŠD. Informace k platbě předáme koncem ledna 2021.

U3V

Tisk
Sitemap
Mapa webu

Proč to neudělat jinak? aneb Jak prvňáčci z jedničky zahájili školní rok na zámku

Zobrazeno: 35x

Letošní rok bylo vítání prvních tříd základní školy Karla Jeřábka v Roudnici nad Labem úplně jiné než v minulých letech. Odehrálo se v nádherně vyzdobeném kinosále roudnického zámku. Děti tak měly „královský“ začátek školního roku.

Třídní učitelky 1.A a 1.B, Mgr. Markéta Králová a Mgr. Eva Bastlová, pronesly pár slov jak k rodičům, tak ke svým žákům. Děti od nich a od paní ředitelky dostaly na uvítanou přívěšek s keramickým sluníčkem, dárkovou taštičku s překvapením a pamětní list. Přítomen byl také Ing. František Padělek, starosta města Roudnice nad Labem, který každému prvňáčkovi předal psací pero a osobně popřál hodně štěstí. Po celou dobu panovala velmi příjemná a slavnostní atmosféra.

Možná, že si někdo posteskne, že k prvnímu školnímu dni neodmyslitelně patří i třída. O tu prvňáčci nepřišli. Byl pro ně totiž přichystán i fotokoutek, ve kterém je mohli jejich rodiče vyfotit poprvé ve školní lavici.

Zpětná vazba od rodičů byla velmi pozitivní a všem, se kterými jsme se poté dostali do kontaktu, se takové slavnostní zahájení velmi líbilo. Není tak vyloučeno, že podobně tomu bude i v příštích letech.

 

Vedení školy ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem